Úvod > CarBax E-shop > Nákup cez internet > Ako vytvoriť objednávku > 4. Vyplnenie dodacích a fakturačných údajov a odoslanie objednávky

4. Vyplnenie dodacích a fakturačných údajov a odoslanie objednávky

Pre dokončenie objednávky je nutné zadať dodacie údaje kam bude tovar zaslaný (iba v prípade, že ste si vybrali doručenie kuriérom). Pokiaľ sa dodacie a fakturačné údaje líšia, je potrebné odklikúť položku "Dodacia adresa je rovnaká ako fakturačná" a zobrazia sa Vám dodatočné kolónky pre vyplnenie fakturačných údajov.

Pokiaľ si objednávate tovar ako právnická osoba (firma), prosím skontrolujte si, či ste vyplnili správne všetky údaje. Medzi povinné údaje patrí IČO a DIČ resp. IČ DPH pre platcov DPH. V prípade neúplnych údajov Vás naši pracovníci budú kontaktovať a požadovať doplnenie týchto údajov. Tieto informácie sú nevyhnutné pre správnu fakturáciu. Ich dopĺňanie môže oddialiť odoslanie tovaru k Vám.

Pokiaľ máte špeciálne požiadavky, môžete nám ich napísať do kolónky "Správa pre predajcu". Napríklad, pokiaľ si želáte doručiť tovar v špecifickom dátume.

Následne kliknutím na tlačidlo "Pokračovať" sa presuniete do závrečného kroku, kde si môžete skontrolovať či sú vyplnené údaje správne. 

Objednávku odošlete kliknutím na tlačidlo "Odoslať objednávku". Následne sa Vám zobrazí súhrn objednávky a na Vašu e-mailovú adresu, ktorú ste zadali do kontaktných údajov, príde informácia o zaevidovaní objednváky. Po odoslaní tovaru z nášho skladu Vám pošleme informačný e-mail.